Vitajte v informačnom systéme www.SLOVAKHOLIDAY.sk, ( Lokalita: ZUBEREC - ROHÁČE ) Nájdete informácie typu UBYTOVANIE  ( Hotely, Penzióny, Apartmány, Chaty ), KAM NA VÝLET, TIPY NA VÝLET z lokality ZUBEREC a okolie. Veríme, že u nás nájdete vždy to, čo hľadáte.

 

zuberec-rohace

 

ZUBEREC -  ROHÁČE

 


 

Roháče a ich blízke okolie boli z hľadiska dávnej histórie a historickej geografie terra incognita. Nenašli sa nijaké písomnosti, ani pozostatky materiálnej kultúry, ktoré by svedčili o trvalom osídlení tohoto kraja v stredoveku alebo skôr. Mohutné roháčske pralesy a horské bystriny si veky húdli svoju pieseň samoty. Len množstvo divej zveri oživovalo tieto nehostinné a divé kraje. Ľadová doba modelovala reliéf vysokohorských dolín. Prírodné živly vytvorili z Roháčov miniatúrne veľhory, so všetkými krásami a zvláštnosťami, vtesnanými na malom priestore.

 

 Pre viac informácií kliknite sem...

 
   

PENZION ZUBEREC - Zuberec, ORAVA

 

PENZION JOSU - Zuberec, ORAVA

 

PENZION PRIBISKO - Zuberec, ORAVA

Kapacita: 22 osôb   Cena od:

 

Kapacita: 108 osôb   Cena od:

 

Kapacita: 97 osôb   Cena od:

-20%  12,5 €    -20%  20 €    -30%  20 €   
10 €
  16 €
  14 €
 
   

PENZION U JOLANY - Habovka, ORAVA

 

PENZION JAN - Habovka, ORAVA

 

PENZION UNO - Zuberec, ORAVA

Kapacita: 12 osôb   Cena od:

 

Kapacita: 20 osôb   Cena od:

 

Kapacita: 14 osôb   Cena od:

-30%  11,4 €    -25%  10,7 €    -30%  11,4 €   
8 €
  8 €
  8 € s DPH
 

www.slovakholiday.cz, www.slovakholiday.pl, www.vyhodneubytovanie.sk, www.skiparky.sk, www.ubytovanie-senec.sk, www.ubytovanie-podhajska.sk, www.ubytovanie-ruzomberok.sk, www.ubytovanie-poprad.sk, www.ubytovanie-besenova.sk, www.ruzashop.sk, www.penziongejdak.sk, www.hotelpoprad.sk, www.zlavy-podhajska.sk, www.slovakholiday.sk