Vitajte v informačnom systéme www.SLOVAKHOLIDAY.sk, ( Lokalita: TERMÁLNE KÚPALISKO PATINCE ) Nájdete informácie typu UBYTOVANIE  ( Hotely, Penzióny, Apartmány, Chaty ), KAM NA VÝLET, TIPY NA VÝLET z lokality PATINCE a okolie. Veríme, že u nás nájdete vždy to, čo hľadáte.

 

 

PATINCE

 


 

Letné termálne kúpalisko Patince sa nachádza 15 km od Komárna smerom na Štúrovo pri najjužnejšej obci Slovenska, Patince. Areál sa nachádza v oblasti najdlhšieho slnečného svitu a najvyšších teplôt nameraných na území našej republiky. Rekreačný areál bol vybudovaný v okolí termálneho prameňa, ktorý vyviera z hĺbky 160–200 m, má teplotu 27C°. Sme otvorený v letnej sezóne denne od 730 do 2000. V rekreačnom stredisku okolo obnoveného Letného termálneho kúpaliska je široká atraktívna ponuka ubytovania.

 

 

Radi by sme Vás privítali v našom letnom termálnom kúpalisku na ktorom sme pre Vás pripravili jedinečnú atrakciu v širokom ďalekom okolí! Postavili sme toboganový svet o celkovej dĺžke 150 m. toboganový svet sa skladá z troch drách: najdlhší Anaconda, najprudkejší Kamikaze a najširší Family-superšmykľavka.

 Pre viac informácií kliknite sem...

 

VILLA GRACIA - Patince

Kapacita: 24 osôb   Cena od:

-30%  14,3 €   
10 €
 

 
            © Slovak Holiday 2007 - 2018

www.slovakholiday.cz, www.slovakholiday.pl, www.vyhodneubytovanie.sk, www.skiparky.sk, www.ubytovanie-senec.sk, www.ubytovanie-podhajska.sk, www.ubytovanie-ruzomberok.sk, www.ubytovanie-poprad.sk, www.ubytovanie-besenova.sk, www.ruzashop.sk, www.penziongejdak.sk, www.hotelpoprad.sk, www.zlavy-podhajska.sk, www.slovakholiday.sk